15 Wrz 2023

Igrzyska Wolności 2023 "Punkt zwrotny", Łodź, 15-17 września 2023

 

Z radością ogłaszamy, że CASE zostało Partnerem Idei Igrzysk Wolności! Dziesiąta edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 15-17 września 2023 roku w Łodzi, w Centrum Nauki i Techniki EC1. Hasło przewodnie to „Punkt zwrotny”. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Liberté!

Obecne wyzwania, w tym rosyjska agresja, wzrost cen energii, inflacja i kryzys klimatyczny, składają się na niepewną przyszłość. Utrudnieniem na drodze ku jednoznacznym odpowiedziom jest polityczna polaryzacja, a coraz mocniejsze tendencje populistyczne zagrażają demokracji.

Podczas jubileuszowej, dziesiątej edycji Igrzysk Wolności w Łodzi, nowe pokolenie ekspertów, biznesu i obywateli przedstawi propozycje zmian wobec niepewności i wyzwań, zarówno na poziomie lokalnym, jak i globalnym.

Czas skonfrontować się z kluczowymi wyzwaniami geopolitycznymi, ekonomicznymi, ekologicznymi i społecznymi. Zapraszamy na Igrzyska Wolności – punkt zwrotny teraźniejszości i przyszłości. Historia nie jest stała - to nasze działania ją kształtują. 

Dołącz do nas w Punkcie zwrotnym - Igrzyska Wolności, Łódź EC1, 15-17 września 2023 roku.

CASE jest Partnerem Idei Igrzysk Wolności 2023.

 

Czytaj więcej

 
 
partner idei