Konferencje

Konferencja z okazji 30-lecia CASE

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji z okazji 30-lecia naszej działalności, która odbędzie się w dniach 23-24 września w Warszawie.

Celem konferencji jest podsumowanie doświadczeń naukowych CASE z ostatnich 30 lat i dyskusja o tym, jaka płynie z nich lekcja na przyszłość w obliczu społeczno-ekonomicznych wyzwań, przed którymi obecnie stoi Europa i Polska. Poruszymy m.in. takie tematy jak stabilność długu publicznego, przyszłość rynku pracy, rozwój polityki zdrowotnej po pandemii COVID-19, czy zmiany w handlu międzynarodowym. Pierwszy panel dyskusyjny poświęcony będzie wnioskom, jakie można wyciągnąć z doświadczeń krajów Europie Wschodniej, które przeszły transformację ustrojową. Temat ten był istotny dla CASE od momentu jego założenia w 1991 roku i wierzymy, że nadal pozostaje ważną kwestią do dyskusji.

Konferencja będzie miała międzynarodowy charakter. Do udziału w niej zaproszeni są międzynarodowi ekonomiści i przedstawiciele świata nauki oraz organizacji rządowych, pozarządowych i biznesu.

 

PROGRAM

 

Oglądaj Online

 

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza

 

Ze względu na pandemię COVID-19 i jednocześnie wykorzystując cenne doświadczenia zdobyte podczas pracy w warunkach dystansu społecznego, konferencja odbędzie się w formacie hybrydowym. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo, umożliwiając wirtualny udział zarówno panelistom, jak i publiczności.

Zachęcamy Państwa do udziału w konferencji!

Zespół CASE

List Przewodniczącej Rady Fundacji CASE

Patrons CASE Conference